Banjalučki multipleks Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji će se prikazivati od četvrtka, 24. septembra 2015.
Pripravnik
REŽIJA: Nancy Meyers
ULOGE: AnneHathaway, Robert De Niro, Nat Wolff
ŽANR: komedija
TRAJANJE: 121 min.
TERMINI: 17:30, 21:00
Transporter: Nasljedstvo
REŽIJA: Camille Delamarre
ULOGE: Ed Skrein, Ray Stevenson, Gabriella Wright
ŽANR: akcija, kriminalisticki, triler
TRAJANJE: 96 min.
TERMINI: 17:00, 19:00 + sub/ned 15:00
Blinky Bill: Neustrašiva koala (sinhronizovano)
REŽIJA: Deane Taylor, Noel Cleary
ULOGE: Toni Collette, Rufus Sewell, Ryan Kwanten
ŽANR: animirani
TRAJANJE: 90 min.
TERMINI: 16:15 + sub/ned 12:15, 14:15
Lavirint: Kroz spaljenu zemlju
REŽIJA:Wes Ball
ULOGE: Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen, Dylan OBrien, Thomas Brodie-Sangster, Katherine McNamara
ŽANR: akcija, triler, SF
TRAJANJE: 131 min
TERMINI: 17:15, 19:45, 22:15 + sub/ned 14:45
Everest
REŽIJA: Baltasar Kormakur
ULOGE: Jake Gyllenhaal, Robin Wright, Clive Standen
ŽANR: drama, triler, avantura
TRAJANJE: 121 min.
TERMINI: 18:00, 20:15
Zmajevo gnijezdo: Zora ratnika 3D (sinhronizovano)
REŽIJA: Yuefeng Song
ULOGE: sinhronizovano
ŽANR: animirani
TRAJANJE: 88 min.
TERMINI: 15:45 + sub/ned 14:00
Hiljadarka
REŽIJA: Nenad Ðurić
ULOGE: Branislav Trifunovic, Aida Bukva, Moamer Kasumovic, Vanesa Glodo, Siniša Udovicic, Mima Karadžic, Slaven Knezovic, Edhem Husic,Irina Dobnik, Vlado Keroševic, Željko Pervan, Nikola Kojo, Nikolina Jelisavac
ŽANR: komedija
TRAJANJE: 94 min.
TERMINI: 20:00, 22:00
Posjeta
REŽIJA: M. Night Shyamalan
ULOGE:Kathryn Hahn, Deanna Dunagan, Peter McRobbie, Ed Oxenbould, Olivia DeJonge
ŽANR: horor, triler
TRAJANJE: 94 min.
TERMINI: 22:30
Žabac Kreka (sinhronizovano)
REŽIJA: Nikola Bulatovic
ULOGE: Milan Antonic, Mirjana Jovanovic
ŽANR: animirani
TRAJANJE: 88 min.
TERMINI: subota i nedjelja 13:15
Godišnji odmor snova
REŽIJA: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein
ULOGE:Chris Hemsworth, Ed Helms, Christina Applegate
ŽANR: komedija
TRAJANJE: 99 min
TERMINI: subota i nedjelja 12:45
Mune: Čuvar mjeseca 3D (sinhronizovano)
REŽIJA: Alexandre Heboyan, Benoît Philippon
ULOGE: Zoran Pribicevic, Siniša Ružic, Renata Koncic Minea
ŽANR: animirani
TRAJANJE: 98 min.
TERMINI: subota i nedjelja 11:30
Malci 3D (sinhronizovano)
REŽIJA: Kyle Balda, Pierre Coffin
ŽANR: avantura, fantazija, animirani
TRAJANJE: 91 min.
TERMINI: subota i nedjelja 12:00