Banjalučki multipleks Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od subote, 22. septembra 2016.

Dnevnik mašinovođe – NOVO NA REPERTOARU

REŽIJA: Miloš Radović

ULOGE: Lazar Ristovski, Petar Korać, Pavle Erić, Mirjana Karanović

ŽANR: komedija, melodrama

TRAJANJE: 87 min.

TERMINI: 17:00, 18:45, 20:30, 22:15

Sedmorica veličanstvenih – NOVO NA REPERTOARU

REŽIJA: Antoine Fuqua

ULOGE: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent DOnofrio, Byung-Hun Lee, Peter Sarsgaard

ŽANR: akcija, vestern

TRAJANJE: 133 min.

TERMINI: 17:00, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:30

Beba Bridžit Džons

REŽIJA: Sharon Maguire

ULOGE: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey

ŽANR: komedija

TRAJANJE: 122 min.

TERMINI: 16:45, 19:00, 21:15 + sub/ned 12:15

Sausage Party

REŽIJA: Conrad Vernon i Greg Tiernan

ULOGE: Seth Rogen, Jonah Hill, Kristen Wiig, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Salma Hayek, Bill Hader, Paul Rudd, Edward Norton

ŽANR: komedija

TRAJANJE: 90 min.

TERMINI: 22:30

Film se ne preporučuje osobama mlađim od 18 godina.

Zaštitnik

REŽIJA: Žan-Fransoa Riše

ULOGE: Mel Gibson, Erin Morijarti, Dijego Luna

ŽANR: akcija, triler

TRAJANJE: 90 min.

TERMINI: 20:45

Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)

REŽIJA: Maxim Volkov, Andrey Galat

ULOGE: sinhronizovano

ŽANR: animirana komedija

TRAJANJE: 93 min.

TERMINI: 16:45 + sub/ned 11:30, 13:45

ZG80

REŽIJA: Igor Šeregi

ULOGE: Rene Bitorajac, Marko Cindrić, Filip Detelić, Marko Janketić,  Miloš Timotijević, Mladen Andrejević, Danica Maksimović, Iva Stefanović

ŽANR: akcija, komedija

TRAJANJE: 90 min.

TERMINI: 18:45

Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)

REŽIJA: Chris Renaud, Yarrow Cheney

ULOGE: sinhronizovano

ŽANR: avantura, animirana komedija

TRAJANJE:  87 min.

TERMINI: subota i nedjelja 12:15, 14:15

Ledeno doba: Veliki udar 3D (sinhronizovano)

REŽIJA: Mike Thurmeier, Galen T. Chu

ULOGE: Edo Majka, Tarik Filipovic, Darija Knez, Ljubo Kerekeš

ŽANR: animirana avantura

TRAJANJE: 92 min.

TERMINI:  subota i nedjelja 12:00, 14:00