Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 7. decembra 2017.

Još 24 sata života – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Brian Smrz

Glumci: Ethan Hawke, Rutger Hauer, Paul Anderson, Tanya van Graan

Žanr: akcija
Trajanje: 92 min.

Termini: 17:00, 20:30, 22:30

Medvjedić Paddington 2 – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Paul King

Glumci: sinhronizovano

Žanr: avantura, komedija
Trajanje: 103 min.

Termini: 16:15, 18:15 + sub/ned 11:45, 13:45,

Vino i vjetar – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Cédric Klapisch

Glumci: Pio Marmai, Ana Girardot, François Civil, Jean-Marc Roulot

Žanr: drama, komedija
Trajanje: 113 min.

Termini: 19:45, 22:00

Tajna broja sedam

Režiser: Tommy Wirkola

Glumci: Noomi Rapace, Glenn Close, Willem Dafoe

Žanr: triler, SF
Trajanje: 123 min.

Termini: 18:45, 21:15

Stig’o ćale!

Režiser: Sean Anders

Glumci: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Mel Gibson, John Lithgow

Žanr: komedija
Trajanje: 100 min.

Termini: 20:15, 22:15

Coco i velika tajna 3D sinhronizovano

Olafova zaleđena avantura – kratki animirani film koji se prikazuje prije filma Coco

Režiser: Adrian Molina, Lee Unkrich

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 127 min.

Termini: 18:00 + sub/ned 12:00, 14:30

Čudo

Režiser: Stephen Chbosky

Glumci: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Žanr: drama
Trajanje: 113 min.

Termini: 17:30

Liga pravde 3D

Režiser: Zack Snyder  

Glumci: Gal Gadot, Amy Adams, Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg

Žanr: SF
Trajanje: 120 min.

Termini: 19:00 + sub/ned 14:15

Bivši

Režiser: Maurice Barthélémy  

Glumci: Jean-Paul Rouve, Maurice Barthélémy, Claudia Tagbo

Žanr: komedija
Trajanje: 84 min.

Termini: 21:30

Ubistvo u Orijent Ekspresu

Režiser: Kenneth Branagh

Glumci: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley

Žanr: misterija, triler
Trajanje: 114 min.

Termini: 20:00, 22:15

Matilda

Režiser: Aleksey Uchitel

Glumci: Michalina Olszanska, Lars Eidinger, Luise Wolfram

Žanr: drama
Trajanje: 108 min.

Termini: 17:45

Ekipa iz džungle 3D sinhronizovano

Režiser: David Alaux

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 97 min.

Termini: 16:30 + sub/ned 12.00, 14:00

Čudovišta iz moje porodice 3D sinhronizovano

Režiser: Holger Tappe

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.

Termini: sub/ned 14:15

Mali Bigfoot 3D sinhronizovano

Režiser: Jeremy Degruson, Ben Stassen

Glumci: sinhronizovnao

Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.

Termini: sub/ned 12:30

Grozan ja 3 3D sinhronizovano

Režiser: Pierre Coffin & Kyle Balda

Glumci: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević, Steve Carell, Kristen Wiig

Žanr: animirana komedija

Trajanje: 92 min.

Termini: sub/ned 12:15