Ove godine, na radost najmlađih, ali i odraslih, u periodu od 15. decembra do 15. januara 2019. godine, planirane su brojne aktivnosti na platou ispred Muzeja savremen umjetnosti Republike Srpske, a pod nazivom “Banjalučka haloo bajka”.

U navedenih 30 dana planiran je sljedeći program:

GENERALNI PROGRAM – Banjalučka bajka

DanSatnicaSadržaj
15. decembar – subota
  • 12:00 – 15:00
  • 20:00 – 23:00
  • Program svečanog otvaranja
  • Kontrol Nik – performans
  • Mama VOX
  • Banjalučko Dječije pozorište
  • Gradski hor Jazavac
  • Boris Režak
16. decembar – nedjelja
  • 12:00 – 13:00
  • 20:00 – 22:00
  • Dječija predstava: Tri novogodišnja praseta (Beograd)
  • Muzički program
17. decembar – ponedjeljak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
18. decembar – utorak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
19. decembar srijeda
  • 16:00 – 19:00
  • After work party
20. decembar – četvrtak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program BIP
21. decembar – petak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program ULTRAZVUK
22. decembar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 21:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program: GINGERSIDE
23. decembar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • Dječiji program
24. decembar – ponedjeljak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
25. decembar – utorak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
26. decembar – srijeda
  • 16:00 – 19:00
  • After work party
27. decembar – četvrtak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program: Vanja Mišić & Sanja Čolić Zelić
28. decembar – petak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program: Chally Poppers (tribute RCHP)
29. decembar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 21:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program: Gradski tamburaški orkestar
30. decembar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • 20:00 – 22:00
  • Dječiji program
  • Muzički program
31. decembar – ponedjeljak
  • 16:00 – 19:00
  • 01:00 – 03:00
  • Novogodišnji Happy hour
  • After party
1. januar – utorak
  • 16:00 – 20:00
  • 01:00 – 03:00
  • Novogodišnji Happy hour
  • After party
2. januar – srijeda
  • 12:00 – 14:00
  • 19:00 – 21:00
  • Dječiji program
  • Muzički program
3. januar – četvrtak
  • 20:00 – 23:00
  • Demo day (lokalni demo bendovi)
4. januar – petak
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program
5. januar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 20:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program – COMBINE
6. januar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • 21:00 – 23:00
  • Badnji dan – dječiji program
  • Muzički program
7. januar – ponedeljak
  • 11:00 – 23:00
  • Cjelodnevni praznični program – Božić
8. januar – utorak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
9. januar – srijeda
  • 16:00 – 19:00
  • After work party
10. januar – četvrtak
  • 20:00 – 23:00
  • Demo day (lokalni demo bendovi)
11. januar – petak
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program SunSonic
12. januar – subota
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program – Babe Barbarella
13. januar – nedjelja
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program – Makao bend (BG)
14. januar – ponedeljak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
15. januar – utorak
  • 16:00 – 22:00
  • Program zatvaranja Banjalučke bajke

GENERALNI PROGRAM – BeLive

DanSatnicaSadržaj
15. decembar – subota
  • 12:00 – 15:00
  • 20:00 – 23:00
  • Svečano otvaranje kafa sa DJ-em
  • Iscrtavanje lica za djecu
  • DJ Marko Španac (TDI)
16. decembar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • 20:00 – 22:00
  • Dječiji program
  • Muzički program
17. decembar – ponedjeljak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
18. decembar – utorak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
19. decembar – srijeda
  • 16:00 – 19:00
  • After work party
20. decembar – četvrtak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program – DJ Vladimir Mačkić
21. decembar – petak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program – DJ Oridžidži
22. decembar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 21:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program – DJ Malina (BG)
23. decembar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • Dječiji program
24. decembar – ponedjeljak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
25. decembar – utorak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
26. decembar – srijeda
  • 16:00 – 19:00
  • After work party
27. decembar – četvrtak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program – DJ Danijel Puletić
28. decembar – petak
  • 21:00 – 23:00
  • Muzički program – DJ Woodie
29. decembar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 21:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program – DJ Feđa Knajdl
30. decembar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • Dječiji program
31. decembar – ponedjeljak
  • 16:00 – 19:00
  • 01:00 – 03:00
  • Novogodišnji Happy hour
  • After party
1. januar – utorak
  • 16:00 – 20:00
  • 01:00 – 03:00
  • Novogodišnji Happy hour
  • After party
2. januar – srijeda
  • 12:00 – 14:00
  • 19:00 – 21:00
  • Dječiji program
  • Muzički program
3. januar – četvrtak
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program – DJ Vladan Kovačević
4. januar – petak
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program – POP TDI
5. januar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 20:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program – DJ Billyc&Wade
6. januar – nedjelja
  • 12:00 – 14:00
  • 21:00 – 23:00
  • Badnji dan – dječiji program
  • Muzički program
7. januar – ponedeljak
  • 11:00 – 23:00
  • Cjelodnevni praznični program – Božić
8. januar – utorak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
9. januar – srijeda
  • 16:00 – 19:00
  • After work party
10. januar – četvrtak
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program
11. januar – petak
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program – DJ Bane Blanco
12. januar – subota
  • 14:00 – 16:00
  • 20:00 – 23:00
  • Dječiji program
  • Muzički program – DJ Dos Hermanos
13. januar – nedjelja
  • 20:00 – 23:00
  • Muzički program
14. januar – ponedeljak
  • 16:00 – 19:00
  • Happy hour
15. januar – utorak
  • 16:00 – 20:00
  • Program zatvaranja BeLive lokacije