Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 29. novembra 2018.

Lovac ubica – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Donovan Marsh

Glumci: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Willem Dafoe

Žanr: triler

Trajanje: 121 min.

Termini: 16:30, 21:30

Knjižara – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Isabel Coixet

Glumci: Emily Mortimer, Bill Nighy, Patricia Clarkson

Žanr: drama

Trajanje: 112 min.

Termini: 19:15

Foxtrot – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Samuel Maoz

Glumci: Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yonaton Shiray

Žanr: drama

Trajanje: 112 min.

Termini: 17:45

Fantastičan dan na planeti zemlji sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Peter Webber, Richard Dale, Lixin Fan

Žanr: dokumentarni

Trajanje: 95 min.

Termini: 16:45 + sub/ned 12:30, 14:30

Ciklus španske kinematografije

Termini: 21:00

Napomena: Ulaz slobodan

https://www.youtube.com/watch?v=XhMG-3KR1L8

Grinč 3D sinh

Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier

Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić

Žanr: animirani

Trajanje: 89 min.

Termini: 17:00, 19:00 + sub/ned 11:00, 13:00, 15:00

Udovice

Režiser: Steve McQueen

Glumci: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal

Žanr: krimi, drama, triler

Trajanje: 129 min.

Termini: 21:15

Overlord

Režiser: Julius Avery

Glumci: Wyatt Russell, Bokeem Woodbine, Pilou Asbak

Žanr: akcija, horor, misterija

Trajanje: 109 min.

Termini: 22:15

Ono što nas ne ubije

Režiser: Fede Alvarez

Glumci: Claire Foy, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks

Žanr: drama

Trajanje: 115 min.

Termini: 20:00

Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela 3D

Režiser: David Yates

Glumci: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Alison Sudol

Žanr: avantura, fantazija

Trajanje: 133 min.

Termini: 17:00, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:30

Princeza i zmaj sinh

Režiser: Marina Nefedova

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 75 min.

Termini: sub/ned 12:30, 14:15

Južni vetar

Režiser: Miloš Avramović

Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović

Žanr: akcija, drama

Trajanje: 125 min.

Termini: 16:00, 18:30, 21:00 + sub/ned 13:30

Bohemian Rhapsody

Režiser: Bryan Singer

Glumci: Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joe Mazzello, Lucy Boynton

Žanr: drama, biografski, muzički

Trajanje: 134 min.

Termini: 18:45

Fantastično putovanje u Oz 3D sinh

Režiser: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 91 min.

Termini: sub/ned 11:30, 14:00

Stopalići 3D sinh

Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 96 min.

Termini: sub/ned 12:15

Hotel Transilvanija 3 3D sinh

Režiser: Genndy Tartakovsky

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani, avantura

Trajanje: 97 min.

Termini: sub/ned 12:00