Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 14. marta 2019.

Kralj Petar I – NOVO NA REPERTOARU  

Režiser: Petar Ristovski

Glumci: Lazar Ristovski, Radovan Vujović, Milan Kolak, Danica Ristovski

Žanr: drama

Trajanje: 127 min.

Termini: 17:30, 20:00, 22:30

Izbor filmova sa 47. FEST-a – NOVO NA REPERTOARU

14.mart

19:00 Dogman/Dogman

21:30 Hladni Rat/Cold War

15.mart

19:00 Hladni rat/Cold War

21:30 Tvrđava/Tobol

16.mart

19:00 Tvrđava/Tobol

21:30 Crni anđeo/El Angel

17. mart

19:00 Crni Anđeo/El angel

21:30 Hotel Mumbaj/Hotel Mumbai

18.mart

19.00 Hotel Mumbaj/Hotel Mumbai

21:30 Ceo svet je tvoj/Le monde est a toi

19.mart

19:00 Ceo svet je tvoj/Le monde est a toi

21:30 Ratnice sunca/ Les filles du soleil

20.mart

19:00 Edmon/Edmond

21:30 Optužena/Acusada

Captain Marvel 3D  

Režiser: Anna Boden, Ryan Fleck

Glumci: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou

Žanr: akcija, SF

Trajanje: 124 min.

Termini: 17:00, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:30

Berlin, volim te  

Režiser: Dianna Agron, Peter Chelsom

Glumci: Keira Knightley, Helen Mirren, Luke Wilson

Žanr: romansa, drama

Trajanje: 120 min.

Termini: 19:10

Kako da dresirate svog zmaja 3

Režiser: Dean DeBlois

Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 104 min.

Termini: 3D sinh u 15:45, 17:45 + sub/ned 12:15, 14:15;

2D sinh u 17:00 + sub/ned 12:00

Spokoj

Režiser: Steven Knight

Glumci: Anne Hathaway, Diane Lane, Matthew McConaughey

Žanr: drama, triler

Trajanje: 106 min.

Termini: 20:15

Aladin i leteći ćilim sinhronizovano

Režiser: Karsten Kiilerich

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 81 min.

Termini: 16:20 + sub/ned 13:00, 14:40

Instant porodica

Režiser: Sean Anders

Glumci: Isabela Moner, Rose Byrne, Mark Wahlberg

Žanr: komedija

Trajanje: 118 min.

Termini: 18:00

Lego film 2 3D sinhronizovano

Režiser: Mike Mitchell

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani

Trajanje: 107 min.

Termini: sub/ned 12:30, 14:45

Green book

Režiser: Peter Farrelly

Glumci: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellin

Žanr: biografija, drama, komedija

Trajanje: 130 min.

Termini: 21:30

Escape Room

Režiser: Adam Robitel

Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine

Žanr: SF, triler

Trajanje: 99 min.

Termini: 21:45, 22:30

Ko se boji vuka još 2 3D sinhronizovano

Režiser: Vladimir Nikolaev

Glumci: Petar Strugar, Inspektor Blaža i Srđan Dinčić

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 80 min.

Termini: sub/ned 12:20

Taksi Bluz

Režiser: Miroslav Stamatov

Glumci: Andrija Milošević, Milena Predić, Todor Jovanović, Aleksandra Tomić, Nikola Djuričko, Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Pejaković

Žanr: komedija

Trajanje: 90 min.

Termini: 17:10, 19:45

Mala gospođica Dolittle sinhronizovano

Režiser: Joachim Masannek

Glumci: sinhronizovano

Žanr: porodični, komedija

Trajanje: 100 min.

Termini: sub/ned 14:00

Ralph ruši internet: Krš i lom 2 3D sinhronizovano

Režiser: Rich Moore, Phil Johnston

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani, avantura

Trajanje: 113 min.

Termini: sub/ned 11:30

Spider-Man: Novi svijet 3D sinhronizovano

Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey

Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković

Žanr: animirani, avantura

Trajanje: 117 min.

Termini: sub/ned 13:30