Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 14. novembra 2019.

Ford V Ferrari: Le Mans ’66 – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: James Mangold

Glumci: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal

Žanr: akcija, biografija, drama

Trajanje: 152 min.

Termini: 18:45, 21:35

Fiksizi: Majstorčići sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Kirk Harris

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 80 min.

Termini: 17:45 + sub/ned 11:00, 13:25

Juli – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Icíar Bollaín

Glumci: Carlos Enrique Almirante, Laura De la Uz, Cesar Domínguez, Andrea Doimeadiós, Yerlín Pérez

Žanr: biografska drama

Trajanje: 109 min.

Termini: 18:30

Praznici u divljini – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Nicolas Vanier

Glumci: Jean-Paul Rouve, Mélanie Doutey, Lilou Fogli

Žanr: avantura

Trajanje: 113 min.

Termini: 17:30 + sub/ned 14:15

Ukleto 

Režiser: Scott Beck, Bryan Woods

Glumci: Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell

Žanr: horor

Trajanje: 92 min.

Termini: 16:40, 20:40, 22:30

Bitka za Midway 

Režiser: Roland Emmerich

Glumci: Patrick Wilson, Luke Evans, Dennis Quaid

Žanr: akcija

Trajanje: 138 min.

Termini: 22:00

Ekipa

Režiser: Marko Sopić

Glumci: Andrija Milošević, Rade Ćosić, Sergej Trifunović, Dragan Jovanović, Srđan Todorović, Ljubomir Bandović,Ivana Dudić

Žanr: komedija

Trajanje: 96 min.

Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:15 + sub/ned 14:30 

Porodica Adams 2D/3D 

Režiser: Greg Tiernan, Conrad Vernon

Glumci: sinhronizovana + originalna verzija

Žanr: animirani, porodični, komedija

Trajanje: 86 min.

Termini: 2D sinh u sub/ned 12:30; 3D sinh u 16:00 + sub/ned 11:15, 13:00, 14:45

Terminator: Mračna sudbina

Režiser: Tim Miller

Glumci: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna

Žanr: akcija, SF

Trajanje: 128 min.

Termini: 21:20 + sub/ned 14:00

Grdana: Gospodarica zla 3D

Režiser: Joachim Rønning

Glumci: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer

Žanr: avantura, fantazija, porodični

Trajanje: 119 min.

Termini: 3D titl u 19:45; 3D sinh u sub/ned 11:30, 13:45

Vojna akademija 5

Režiser: Dejan Zečević

Glumci: Bojan Perić, Slaven Došlo, Miloš Timotijević, Dragana Dabović

Žanr: drama, akcija

Trajanje: 115 min.

Termini: 16:40, 19:00

Džoker 

Režiser: Todd Phillips

Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Marc Maron

Žanr: drama, triler

Trajanje: 122 min.

Termini: 16:25, 19:30, 22:00

Jeti: Snježni čovjek 3D sinhronizovano

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 92 min.

Termini: sub/ned 12:00, 15:00

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D sinhronizovano

Režiser: Chris Renaud

Žanr: animirana avantura, porodični

Trajanje: 88 min.

Termini: sub/ned 11:40

Delfin Berni sinhronizovano

Režiser: Terri Emerson, Marty Poole

Žanr: avantura, porodični

Trajanje: 88 min.

Termini: sub/ned 12:15