Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 5. marta 2020.

NAPRIJED 2D/3D  – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Dan Scanlon

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 102 min.

Termini: 3D u 16:15, 18:15 + sub/ned 12:15, 14:15; 2D 15:00 + sub/ned 13:00

4 ruže  – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Vasilije Nikitovic

Glumci: Milos Samolov, Boris Milivojević, Srđan Žika Todorović, Gordan Kičić

Žanr: krimi drama

Trajanje: 102 min.

Termini: 17:45, 20:15, 22:15

Nevidljivi čovjek  – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Leigh Whannell

Glumci: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

Žanr: horor, triler

Trajanje: 125 min.

Termini: 20:00, 22:30

Izvan igre   – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Gavin O’Connor

Glumci: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

Žanr: sportska drama

Trajanje: 108 min.

Termini: 17:00, 21:30

Ko šef 

Režiser: Miguel Arteta

Glumci: Salma Hayek, Rose Byrne, Tiffany Haddish

Žanr: komedija

Trajanje: 83 min.

Termini: 16:55, 18:45, 21:40

Tajna izgubljenog kraljevstva sinh

Režiser: Kirby Atkins

Glumci: Hadži Nenad Maričić, Jelena Gavrilović, Boda Ninković, Maja Odžaklijevska, Dragan Vujić Vujke, Marko Marković, Dimitrije Nikolić, Milan Antonić, Slobodan Tešić, Nikola Bulatović

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 97 min.

Termini: 15:15 + sub/ned 13:15

21 most

Režiser: Brian Kirk

Glumci: Chadwick Boseman, JK Simmons, Sienna Miller, Taylor Kitsch, Keith David

Žanr: akcija 

Trajanje: 99 min.

Termini: 20:30, 22:30

Ostrvo fantazija 

Režiser: Jeff Wadlow

Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday

Žanr: triler, horor, avantura

Trajanje: 109 min.

Termini: 15:30, 19:45, 22:00

Zov divljine 

Režiser: Chris Sanders

Glumci: Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillian, Bradley Whitford

Žanr: avantura

Trajanje: 100 min.

Termini: 18:00 + sub/ned 14:00

Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj

Režiser: Charles E. Bastien

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 66 min.

Termini: subota i nedjalj 11:30

Led 2 

Režiser: Zhora Kryzhovnikov

Glumci: Mariya Aronova, Yuliya Khlynina, Nadezhda Mikhalkova

Žanr: drama, romantični/ljubavni

Trajanje: 120 min.

Termini: 17:15, 19:30

Sonikov film sinh

Režiser: Jeff Fowler

Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter

Žanr: akcija, avantura, porodični

Trajanje: 100 min.

Termini: 16:00 + sub/ned 12:00, 13:30

Polarna avantura sinh 

Režiser: Aaron Woodley

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 92 min.

Termini: subota i nedjelja 11:30

Dulitl 3D  sinh 

Režiser: Stephen Gaghan

Glumci: Robert Downey Jr., Tom Holland, Emma Thompson

Žanr: avantura, komedija, porodični

Trajanje: 101 min.

Termini: subota i nedjelja 12:30

Frka 3D sinh 

Režiser: Kevin Johnson

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura, porodični

Trajanje: 87 min.

Termini: subota i nedjelja 11:45, 14:30

Sluga

Režiser: Klim Šipenko

Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko

Žanr: komedija

Trajanje: 109 min.

Termini: 19:15