Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 28. novembra 2019.

Ciklus španske kinematografije – Ulaz slobodan

21:00

Nož u leđa – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Rian Johnson

Glumci: Daniel Craig, Katherine Langford, Ana de Armas, Chris Evans

Žanr: krimi-drama, misterija

Trajanje: 130 min.

Termini: 16:30, 20:00, 22:10

Šavovi – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Miroslav Terzić

Glumci: Snežana Bogdanović, Marko Baćović, Jovana Stojiljković

Žanr: drama

Trajanje: 97 min.

Termini: 19:00

Čuvena invazija medvjeda na Siciliju sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Thomas Bidegain

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura, porodični

Trajanje: 81 min.

Termini: 17:45 + sub/ned 11:45, 13:30

Realna priča 

Režiser: Gordan Kičić

Glumci: Gordan Kičić, Nina Janković Dičić, Gorica Popović

Žanr: komedija, drama

Trajanje: 91 min.

Termini: 18:30, 20:30, 22:20

Snježno kraljevstvo 2 2D/3D sinhronizovano

Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee

Glumci: sinhronizovano i originalno

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 103 min.

Termini: 

3D sinh u 16:30, 17:15, 19:15 + sub/ned 12:15, 14:15

2D sinh u 16:00, 18:00 + sub/ned 11:30, 13:30, 15:15

Jexi 

Režiser: Jon Lucas, Scott Moore

Glumci: Rose Byrne, Adam Devine, Michael Pena, Alexandra Shipp

Žanr: komedija

Trajanje: 84 min.

Termini: 22:30

Ford V Ferrari: Le Mans ’66 

Režiser: James Mangold

Glumci: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal

Žanr: akcija, biografija, drama

Trajanje: 152 min.

Termini: 21:15

Ekipa

Režiser: Marko Sopić

Glumci: Andrija Milošević, Rade Ćosić, Sergej Trifunović, Dragan Jovanović

Žanr: komedija

Trajanje: 96 min.

Termini: 16:15, 18:15, 20:15 + sub/ned 12:30

Porodica Adams 3D sinhronizovano

Režiser: Greg Tiernan, Conrad Vernon

Glumci: sinhronizovana + originalna verzija

Žanr: animirani, porodični, komedija

Trajanje: 86 min.

Termini: sub/ned 14:45

Terminator: Mračna sudbina

Režiser: Tim Miller

Glumci: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis

Žanr: akcija, SF

Trajanje: 128 min.

Termini: sub/ned 14:30

Grdana: Gospodarica zla 3D sinh

Režiser: Joachim Rønning

Glumci: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer

Žanr: avantura, fantazija, porodični

Trajanje: 119 min.

Termini: sub/ned 14:00

Vojna akademija 5

Režiser: Dejan Zečević

Glumci: Bojan Perić, Slaven Došlo, Miloš Timotijević, Dragana Dabović

Žanr: drama, akcija

Trajanje: 115 min.

Termini: 19:25

Džoker 

Režiser: Todd Phillips

Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Marc Maron

Žanr: drama, triler

Trajanje: 122 min.

Termini: 21:45

Jeti: Snježni čovjek 3D sinh 

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 92 min.

Termini: sub/ned 12:45

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D sinh

Režiser: Chris Renaud

Žanr: animirana avantura, porodični

Trajanje: 88 min.

Termini: sub/ned 12:00