Banjalučki  Cineplexx Palas pripremio je, za sve ljubitelje dobrog filma, novi repertoar koji se prikazuje od četvrtka, 3. septembra 2020.

10 dana bez mame – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Ludovic Bernard

Glumci: Aure Atika, Franck Dubosc, Alexis Michalik

Žanr: komedija

Trajanje: 104 min.

Termini: 18:00, 20:00, 22:00

 

Martin Eden – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Pietro Marcello

Glumci: Luca Marinelli, Jessica Cressy, Vincenzo Nemolato, Marco Leonardi

Žanr: drama

Trajanje: 129 min.

Termini: 17:45, 21:15

 

Bloodshot 

Režiser: David S. F. Wilson

Glumci: Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell, Guy Pearce

Žanr: akcija, SF

Trajanje: 110 min.

Termini: 17:15, 21:40

 

Naša ljubav 

Režiser: Lisa Barros D’Sa, Glenn Leyburn

Glumci: Liam Neeson, Amit Shah, Lesley Manville

Žanr: drama

Trajanje: 91 min.

Termini: 20:15, 22:15

 

Nevidljivi čovjek 

Režiser: Leigh Whannell

Glumci: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

Žanr: horor, triler

Trajanje: 125 min.

Termini: 21:00

 

Ko šef 

Režiser: Miguel Arteta

Glumci: Salma Hayek, Rose Byrne, Tiffany Haddish

Žanr: komedija

Trajanje: 83 min.

Termini: 17:30, 19:15

 

Tajna izgubljenog kraljevstva sinh

Režiser: Kirby Atkins

Glumci: Hadži Nenad Maričić, Jelena Gavrilović, Boda Ninković, Maja Odžaklijevska, Dragan Vujić Vujke, Marko Marković, Dimitrije Nikolić, Milan Antonić, Slobodan Tešić, Nikola Bulatović

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 97 min.

Termini: 16:00 + sub/ned 12:15, 14:15

 

Ostrvo fantazija 

Režiser: Jeff Wadlow

Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday

Žanr: triler, horor, avantura

Trajanje: 109 min.

Termini: 17:30, 19:45, 22:00

 

Led 2 

Režiser: Zhora Kryzhovnikov

Glumci: Mariya Aronova, Yuliya Khlynina, Nadezhda Mikhalkova

Žanr: drama, romantični/ljubavni

Trajanje: 120 min.

Termini: 19:30

 

Sonikov film sinh

Režiser: Jeff Fowler

Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter

Žanr: akcija, avantura, porodični

Trajanje: 100 min.

Termini: 17:00 + sub/ned 12:00, 14:00

 

Sluga

Režiser: Klim Šipenko

Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko

Žanr: komedija

Trajanje: 109 min.

Termini: 19:00

 

Vrijeme je za sankanje sinh

Režiser: Benoît Godbout, Jean-François Pouliot

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 89 min.

Termini: subota i nedjelja 12:30, 14:30

Patrolne šape: Priprema pozor spašavaj sinh

Termini: 16:00 + sub/ned 11:45, 13:15

Zapratite nas i putem Vibera. Kliknite OVDJE i pridružite nam se! 🙂